ART / Lithographs / Litographs 9858233
nr 985 8233
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
2 pcs. Roland Svensson (1910-2003), Atlanten, numrerade och signerade, 19x46 + 24x47,
LITOGRAPHS, 2 st. Roland Svensson (1910-2003), Atlanten, numrerade och signerade, 19x46 + 24x47
600
SEK 150
Monday October 5 2015
at 18:32:25
28/9 21:59:55
100 kr
5/10 18:14:22
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson